Ваше замовлення: Всього : 0,00 ₴

0
Замовлень поки ще не було
Оновити

Умови обслуговування

Оформлення замовлення доставки


Замовлення доставки можна зробити за телефонами, вказаними на нашому сайті. Або ж скориставшись формою "Зворотного дзвінка". Оператор, який прийняв Ваше замовлення зобов'язаний повідомити номер замовлення і час його доставки по телефону або за допомогою відправки СМС на номер свого телефону.

Згода на розсилку

Заповнюючи форму на нашому сайті - Ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності. Також Ви погоджуєтеся з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:

1) З Вашої згоди: У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам наша Компанія зобов'язується отримати Ваше явне згоду. Наприклад, наша Компанія може реалізовувати спільну пропозицію або конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації з третьою стороною.

Захист даних

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в інтернеті по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує інтернет.

Особиста інформація користувачів, зібрана при реєстрації (або будь-яким іншим способом) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в Згода на розсилку.